Konkurs – Instrukcja obsługi faceta

21 czerwca 2017

Do wygrania jeden egzemplarz książki „Instrukcja obsługi faceta

Jak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych z płcią przeciwną. A gdyby tak można było zajrzeć do instrukcji obsługi mężczyzny?

Zadanie konkursowe: W komentarzach piszcie, porady na obsługę mężczyzny 😉

Wybierzemy zgłoszenie, które spodoba nam się najbardziej. Na zgłoszenia czekamy do 13.07.2017 23:59

Regulamin znajdziemy tutaj.

 

10 komentarzy

 • Krzysztof 21 czerwca 2017jako13:16

  Moja króciutka instrukcja obsługi mężczyzny. Należy jedynie spełnić kilka podstawowych warunków. Po pierwsze, trzeba zrozumieć specyfikę mężczyzn. Po drugie, należy odrzucić wszystkie fałszywe, nierealne i nierzeczywiste wzorce nabyte z pseudo literatury kobiecej nastawionej na kreowaniu macho czy książąt z bajki. Po trzecie, zrozumieć lub przynajmniej postarać się zrozumieć świat w jakim się żyje i otaczającą rzeczywistość. Po czwarta, należy pamiętać, że o wiele łatwiej zaprojektować samca niż niezbadaną naturę kobiety. A tak już na koniec powiem, że projektując go należy mu dać tylko ciut luzu, czyli poluzować nieco smycz, a wszystko z nim kobiety zrobicie.

 • Kate 21 czerwca 2017jako14:30

  Tak naprawdę to nie potrzebujemy instrukcji obsługi facetów,wystarczy tylko mówić im wprost czego oczekujemy a nie pozwalać im się domyślać:)

 • Bonna 21 czerwca 2017jako15:51

  Chcesz mieć chwilę dla siebie? Wystarczy, że kupisz mężczyźnie nową grę i całe popołudnia będziesz mogła spokojnie zagłębiać się w ulubionych powieściach.

 • Henryk Postawka 21 czerwca 2017jako16:47

  Instrukcja obsługi mężczyzny jest dla kobiet intuicyjna, inaczej się nie da 🙂

 • Agata 031 22 czerwca 2017jako09:03

  Bardzo proste. Nakarmić i napoić, podrapać po brzuszku, zapewnić rozrywki (te umysłowe i fizyczne) i nie fochać, a kochać. Po tych zabiegach powinien działać jak należy, bo facet nie jest wcale skomplikowanym mechanizmem. UWAGA! Pamiętać, że po ślubie gwarancja już nie obejmuje towaru i nie można oddać go sprzedającemu (w tym przypadku teściowej). 😀

 • Aneczka 22 czerwca 2017jako09:45

  Kiedyś przeczytane i zapamiętane do grobowej deski. ☺ „Inteligentna kobieta próbuje wychować faceta ale mądra zostawia go w spokoju!!” Ile mi to dało wolności. I w tym wg mnie zawarta jest cała instrukcja obsługi

 • lena1666 22 czerwca 2017jako14:51

  Facet to stworzenie nieskomplikowane, bardzo instynktowne – jak każesz mu kupić śmietanę do zupy to przyniesie ci pierwszą na która padł jego wzrok albo nie przyniesie wcale bo akurat zapomniał…Dlatego instrukcja obsługi to też nie jakieś opasłe tomiszcze- wystarczy się trzymać paru zasad.
  1. Mów krótko i konkretnie o co ci chodzi-on się nie domyśli.Serio.
  2. Ogranicz się do podstawowej palety kolorów i uczuć jak z nim rozmawiasz-wersji rozbudowanej po prostu nie ogarnie.
  3. Chwal go za małe sukcesy – chętniej pójdzie po zakupy jak pochwalisz, że był cierpliwy na poprzednich.
  4. Nieważne, że ty wiesz lepiej-pytaj go o zdanie. Facet zadowolony to facet ważny (w jego mniemaniu).
  5. Stawiaj jasne granice i nie wymagaj za wiele np. ,,Możesz iść z kumplami na piwo, ale jak nie wrócisz do północy to masz przerąbane jak Pinokio w krainie termitów”. Potem ciesz się, jeśli w ogóle wrócił wcześniej niż zwykle.
  6. Chcesz iść spokojnie na zakupy? to zostaw go w męskim żłobku czyt. dział z narzędziami. Żłobek dobieraj do upodobań faceta.
  7. Chcesz pogadać o uczuciach? Weź koleżankę i idź na wino.
  8. Karm go. To nieoczywiste w tych czasach, ale obiad ma być. Nażarty nie pójdzie do baru albo na kebsa i nie wróci nad ranem.
  Gwarantuje, że wtedy facet prowadzi się wzorowo.

  • PanTomasz.pl 2 sierpnia 2017jako13:55

   Gratulujemy wygranej!

 • Gosia 27 czerwca 2017jako13:44

  Mężczyzna nie jest wcale skomplikowany w obsłudze! Oczywiście pod warunkiem, że sami go sobie nie komplikujemy!
  Jest kilka prostych instrukcji, które powinnyśmy stosować:
  1. Nie zabraniaj mu wszystkiego!
  – wyjście na piwo z kolegami – a czy Ty nie spotykasz się z koleżankami na drinka?
  – oglądanie meczy – przecież to jest sexy! +10 do męskości jeśli facet lubi piłkę nożną! Czasami możesz nawet obejrzeć z nim, a naprawdę to doceni!
  2. Faceci lubią porządnie zjeść! Podstawowa zasada, żeby facet nie był głodny, bo człowiek głodny, to człowiek zły, a u facetów działa to ze zdwojoną mocą!
  3. Pamiętaj, że jeśli facet nie zje w domu, to zje na mieście – tyczy się to zarówno jedzenia, jak i seksu! Nie oszukujmy się, że jest on ważny, ale dlaczego mamy go swojemu mężczyźnie odmawiać! Przecież to naturalna kolej rzeczy!
  4. Nie marudźmy na każdym kroku:
  – nie mów, żeby zrobił pranie, bo on Cię nie woła żebyś mu pomogła jak rąbie drzewo! Są zadania, które w domu wykonuje facet, a są takie, które należą do kobiet! A nie oszukujmy się, bo z reguły to facet przejmuje te cięższe, może nie codzienne, ale wymagające większego wysiłku!
  5. Bierz jego zdanie pod uwagę, albo organizuj przebieg rozmowy tak, żeby myślała, że to on podjął ostateczną decyzję – nawet jeśli było inaczej 🙂
  6. Jak już masz okazję to kupuj prezent dla niego, nie dla siebie! Bardziej niż z biletów do teatru ucieszy się z biletu na mecz ulubionej drużyny, lub kolejnego zestawu wiertniczego – mimo, że ma już według Ciebie dwa takie!
  7. Nie poprawiaj go, nie zwracaj mu uwagi przy znajomych – nie ma niczego gorszego jak upokorzenie przy kumplach!
  8. Daj wybrać mu auto i je doceń – przecież dla kobiety liczy się, żeby miało cztery kółka i jechało (ewentualnie ładny kolor).
  9. Nie wymagaj, żeby codziennie mówił Ci jak bardzo Cię kocha – faceci nie lubią okazywać uczuć, a przecież raz Ci powiedział, to gdyby coś się zmieniło, wtedy z pewnością Cię o tym poinformuje!
  10. Daj facetowi więcej luzu, oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku, ale czytanie jego SMS-ów, maili i przeglądanie portali społecznościowych, to jednak stosowanie kontroli totalnej 🙂

 • Ewa G-S 7 lipca 2017jako08:29

  Używać zgodnie z przeznaczeniem. Co mam na myśli? Jeśli od romantyka wymagamy, że będzie drwalem polującym na tygrysy podczas wspinaczki to niestety używamy go niezgodnie z jego predyspozycjami. To tak jakby maluchem jeździć w offroadzie.. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz dodać zdjęcie (JPEG)