Konkurs – Sekrety urody Koreanek

12 września 2016

sekrety-urody-koreanek-elementarz-pielegnacji-b-iext31628298Oddamy jeden egzemplarz książki „Sekrety urody Koreanek„.

Zadanie konkursowe: napisz w komentarzu, co podoba Ci się w Korei albo co podoba Ci się koreańskiego, dowolna forma, może być to zdjęcie, opis 🙂

Wybierzemy zgłoszenie, która najbardziej nam się spodoba. Na zgłoszenia czekamy do 25.09.2016 23:59

Regulamin znajdziemy tutaj.

5 komentarzy

 • Agnieszka 12 września 2016jako15:29

  Najbardziej podoba mi się koreańska moda i styl. Sławni (ale również mniej znani) Koreańczycy naprawdę wiedzą jak się dobrze ubrać! Nie boją się też eksperymentować z nowymi trendami i pokazują, że bycie odważnym, nawet w kwestii wyglądu, się opłaca!

 • Ewa 18 września 2016jako10:32

  Ja uwielbiam koreański minimalizm. Ten modowy, kulinarny i architektoniczny… Koreańskie kobiety są drobne i delikatne i fantastycznie uporządkowały przestrzeń w jakiej funkcjonują do tego by wyglądać w niej najwspanialej!

 • Ewa 20 września 2016jako07:03

  Najbardziej lubię koreański minimalizm w szeroko rozumianej sztuce – architekturze, aranżacji przestrzeni.. Koreanki są raczej drobnymi kobietami i fantastycznie „dopasowały” świat dokoła siebie w taki sposób, by na tle swoich mieszkań, miast, miejsc pracy itp. nie zaginąć, nie zagubić swojej indywidualności wciąż pozostając eleganckimi i pięknymi.

 • Agnieszka 25 września 2016jako12:17

  Koreańczycy przejmują świat rozrywki! To co w ich kulturze popularnej jest najbardziej cenione to w jaki sposób potrafią łączyć trendy muzyczne i wizualne. Teledyski i piosenki stworzone w Koreii biją o głowę te z innych części świata. Ich seriale i filmy są świetnie wyprodukowane, co sprawia, że zyskują sobie rzeszę fanów nie tylko w krajach azjatyckich, ale również w Europie czy Ameryce. Czy Koera staje się nowym Hollywood? Wszystko na to wskazuje!

  • PanTomasz.pl 26 września 2016jako13:43

   Gratulujemy wygranej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz dodać zdjęcie (JPEG)